prodHost Zrt.
  • A prodHost zrt. egy frissen alapított start-up, amely innovatív megoldásaival forradalmasítja a teljes vállalat és termelés irányítási piacot. A cégünk a kockázatitőke befektetéseknek köszönhetően hosszútávon stabil anyagi helyzetben van, aminek eredményeképpen lehetőségünk van a kompromisszummentes rendszerfejlesztés megvalósítására, természetesen szakértői tudás, egyetemi támogatás és pilot ügyfelek bevonásával.

  • Csatlakozz hozzánk

    Erp project manager

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      A feladat kettős, egyrészt az ügyfeleknél képviseled a cégünk érdekeit másrészt a fejlesztőcsapatnál képviseled az ügyfelek érdekeit, amely feladatok a következő feladatokkal járnak:

      • A tanácsadói csaphatod felépítése és később irányítása (+3 fő)
      • A funkcionalitás tervezésében való aktív részvétel
      • Feature leírások készítése/készíttettetése
      • Az elkészült fejlesztések funkcionális ellenőrzése/ellenőriztetése
      • Kapcsolattartás a szakmai háttéranyagokat biztosító szervezetekkel
      • A szupport csapat felépítése és irányítása (+3 fő)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Ahhoz, hogy a feladataidat jól el tud végezni a következő tapasztalatokkal kell rendelkezned:

      • Valamilyen felsőfokú végzettség
      • Minimum 2 éves releváns tapasztalat (ERP bevezetés)
      • Mélyreható Informatikai ismeretek
      • Ügyfélorientált gondolkodásmód, magas fokú problémamegoldó készség és önállóság
      • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
      • Szakmai nyitottság, tanulás, a folyamatos fejlődés iránti vágy
      • Legyen meg benned a késztetés a „dolgok” folyamatos javítására
      • Angol vagy Német tudás
      • Jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      A csapatunk egy olyan csapattagot keres aki felelősen és motiválatlan részt vesz a közös céljaink a elérésében, aki a a csapat nélkülözhetetlen tagjává válik és hajlandó közösen gondolkodni a társaival. Ami előnyt jelenthet neked a közös munkában:

      • Magabiztos megjelenés és fejlett kommunikációs készség
      • igényesség a saját és beosztottjaid munkájára
      • A maximalizmus nem hátrány
      • Tudj és merj nagyokat álmodni velünk
      • Legyél kitartó a közös álmainkat megvalósítani velünk.

    Amit kínálunk:

      A prodHost Zrt lehetőséget ad arra, hogy kiteljesedj szakmailag és maradandót alkoss egy világszínvonalú termék megalkotásában meghatározó szerepben. Továbbá a szokásos dolgok :-)

      • Színes ügyfélportfólió és feladatok
      • Rugalmas munkaidő, nem csak irodai munkavégzéssel
      • Képzési lehetőségek
      • Stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1097 Budapest, Máriássy utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Jelentkezem Gombra kattintás után kérjük küld el az önéletrajzodat amiben meg van jelölve a Nettó fizetési igényed.