ERP konzulens / Projekt asszisztens

Cégünk leendő munkavállalóját keresi, aki precíz és saját minőségi munkavégzésével tudja támogatni a projekt csapatok munkáját. Feladatai nem korlátozódnak egy-egy területre, széles rálátást biztosítunk projektjeinkre, ami elengedhetetlen munkájának elvégzéséhez. Nem egyszerű projekt asszisztenst keresünk, hanem olyat akinek rövid időn belül további feladatköröket is fel tudunk ajánlani. Leendő feladatai nem merülnek ki a projekt vezető támogatásban és a dokumentációk, riportok naprakészen tartásában, hanem szerves részét képezi a szervezési feladatoknak.

Feladatok:

  • Projektvezetői munka és projekt csapatok támogatása
  • Projekt dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Projekt szervezés támogatása
  • Feladatok és azok határidőjének nyomon követése
  • Riportok, tervek, kimutatások, prezentációk készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (IT terület)
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat ERP és/vagy webes rendszerek bevezetésében
  • Vállalati folyamatok ismerete
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv középfok/kommunikáció szint
  • Projekt menedzsment ismeretek

Előny:

  • Adatbázis kezelő rendszerek ismerete
  • Webes technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • Projekt menedzseri / ERP tanácsadói munkakörbe történő előrelépés rövid távon
  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Biztos vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest