A WOCO Ipartechnika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

ERP Key User - REFA

Főbb feladatok, munkák:

  • Törzsadatok pontosságának rendszeres felülvizsgálata (adatkonzisztencia-vizsgálatok)
  • Új termékekhez vagy csomagolásokhoz tartozó törzsadatok rögzítése
  • Kifutó anyagok inaktiválása
  • A gyártási folyamat változása esetén a Műveleti Terv beállítása
  • A ciklusidők változása esetén azok rögzítése
  • A paraméterezési beállítások mélyreható ismerete, a társosztályok munkájának támogatása paraméterezésre vonatkozó ismeretek/javaslatok nyújtásával
  • A gyártási és logisztikai funkcionalitások mélyreható ismerete, ezek alapján a társosztályoknak javaslat tétel bizonyos műveletek elvégzésére
  • A társosztályok (SCM, Termelés) munkatársainak oktatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Access)
  • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs és analitikus képesség
  • Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség
  • Gyakorlatias beállítottság, problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-3 év tapasztalat

Előnyök:

  • Német nyelv használata
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Műanyag gyártó technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termelésirányítás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával és motivációs levelével, bérigény megjelölésével adja le jelentkezését.