Flextronics International Kft.

ERP developer

Feladatok:

  • ERP (vállalatirányítási) rendszer implementációk kezdeményezése, koordinálása és validálása
  • Új termék bevezetések támogatása, tesztek elvégzése
  • A megoldások funkcionális és technikai specifikációinak elkészítése, valamint ezek kommunikálása a különböző funkcionális üzleti területek felé
  • ERP rendszerhez kötődő munkavállalói oktatásokra javaslattétel, azok kidolgozása, majd levezetése a rendszer funkcióinak megismertetése céljából
  • Alkalmazás funkcionalitással kapcsolatos problémák kivizsgálása, megoldása, vagy riportálása, valamint támogatás és hibakeresés biztosítása
  • Operatív riportok kifejlesztése és karbantartása a rendelkezésre álló standard riportkészítő eszközök szükség szerinti felhasználásával
  • Microsoft SQL adatbázisok ismerte. Lekérdezések, tárolt eljárások, job-ok készítése és karbantartása
  • IT és üzleti folyamatok hatékonyságát növelő lehetőségek keresése
  • Részvétel üzleti megbeszéléseken az előrehaladás és a nyitott problémák átbeszélése céljából, valamint rendszeres státuszjelentés a felettese felé
  • Egyéb hozzá rendelt feladatok elvégzése
  • A vállalatnál érvényben lévő minőségirányítási és környezetvédelmi  rendszerek működtetése, fejlesztése
  • A munkavállalónak ismernie kell a vállalatirányítási rendszer (MIR/ KIR/ MEBIR) vonatkozó dokumentumait
  • A munka- és tűzvédelmi, valamint a Környezetvédelmi és egyéb jogszabályoknak betartása és betartatása.
    Az OHSAS, Környezetirányítási és Minőségügyi szabvány megfelelésének, hatáskörben történő biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség IT területen
  • 2 éves munkatapasztalat IT területen
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerek támogatásában (BaaN ERP preferált)
  • Problémamegoldó készség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sárvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.