PLG Szolgáltató Kft.
Munkatársat keresünk

Erősáramú villanyszerelő

pozícióba.
Szektorában piacvezető cég, közvilágítási üzemeltető munkatársat keres Közép- valamint Dél-Dunántúli régióba tartozó településeken (Nagykanizsa/Somogy és Zala megye)  történő munkavégzéshez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Közvilágítási lámpatestek üzemidejű javítása közvilágítási üzemi időszakban
  • Feszültség alatt kisfeszültségű közvilágítási készülékek, lámpatestek cseréje
  • Csatlakozó szerelési munkálatokat végzése
  • Időszakos felülvizsgálat, tisztítás elvégzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és illetékes kollégákkal
  • Felhasznált anyagok, eszközök nyilvántartása, készlettervezése
  • Javítási határidők betartása
  • Számítógépes közvilágítási hibakezelő rendszer használata, talált hibák rögzítése, javított hibák lezárása, nem javíthatóság esetén illetékes kollégák felé történő visszajelzés
  • Munkaterv és munkalapok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns szakirányú végzettség (minimálisan villanyszerelő szakmunkás)
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
Szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • OKJ-s FAM képesítés megléte
  • Emelőgép kezelői bizonyítvány (kosaras gépjárműre)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Személyes karrierfejlesztés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Somogy megye, Zala megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, a "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja a végzettségeit és részletes, szakmai tapasztalatait tartalmazó fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.