Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Project Light Hungary Kft.

Erősáramú villanyszerelő (Közvilágítás)

Hirdetés szövege:

    Cégünk Közvilágítási Üzemeltető Munkatársat keres nem csak Pályakezdők számára:

    Főbb feladatok

    • Közvilágítási lámpatestek üzemidejű javítása közvilágítási üzemi időszakban
    • Feszültség alatt kisfeszültségű közvilágítási készülékek, lámpatestek cserélése
    • Csatlakozó szerelési munkálatokat végzése
    • Időszakos felülvizsgálat, tisztítás elvégzése
    • Felhasznált anyagok, eszközök nyilvántartása, készletvezetés
    • Javítási határidők betartása
    • Közvilágítási hibakezelő számítógépes rendszer alkalmazása
    • Munkaterv és munkalapok készítés

    Elvárások:

    • Szakirányú végzettség (minimálisan villanyszerelő szakmunkás)
    • Érvényes B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési gyakorlat
    • Alapszintű számítógépes ismeretek, szervezőkészség

    Előnyt jelent:

    • KIF-FAM bizonyítvány megléte
    • Emelőgép kezelői bizonyítvány kosaras gépjárműre
    • Kaposvári,Marcali,Nagykanizsai vagy környéki lakhely

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Béren kívüli juttatás
    • Személyes karrierfejlesztés

    Munkavégzés helye: Kaposvári/Marcali/Nagykanizsai vagy környéki régióközponttal, a hozzájuk tartozó települések.

    Érdeklődése esetén várjuk fényképes, végzettségeit és részletes szakmai tapasztalait tartalmazó önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Egyéb juttatások: étkezési jegy,cafeteria,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
4 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Erősáramú villanyszerelő (Közvilágítás)
  • Hirdető cég: Project Light Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Cégünk Közvilágítási Üzemeltető Munkatársat keres nem csak Pályakezdők számára: Főbb feladatok Közvilágítási lámpatestek üzemidejű javítása közvilágítási üzemi időszakban Feszültség alatt kisfeszültségű közvilágítási készülékek, lámpatestek cserélése Csatlakozó szerelési munkálatokat végzése Időszakos felülvizsgálat, tisztítás elvégzése Felhasznált anyagok, eszközök nyilvántartása, készletvezetés Javítási határidők betartása Közvilágítási hibakezelő számítógépes rendszer alkalmazása Munkaterv és munkalapok készítés Elvárások: Szakirányú végzettség (minimálisan villanyszerelő szakmunkás) Érvényes B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési gyakorlat Alapszintű számítógépes ismeretek, szervezőkészség Előnyt jelent: KIF-FAM bizonyítvány megléte Emelőgép kezelői bizonyítvány kosaras gépjárműre Kaposvári,Marcali,Nagykanizsai vagy környéki lakhely Amit kínálunk: Versenyképes fizetés Béren kívüli juttatás Személyes karrierfejlesztés Munkavégzés helye: Kaposvári/Marcali/Nagykanizsai vagy környéki régióközponttal, a hozzájuk tartozó települések. Érdeklődése esetén várjuk fényképes, végzettségeit és részletes szakmai tapasztalait tartalmazó önéletrajzát.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: étkezési jegy cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 4