Univill-Trade Kft.

Az Univill-Trade Kft. széleskörű szolgáltatást nyújt az erősáramú berendezések tervezésében, gyártásában, telepítésében, üzembe helyezésében, szervízelésében. Az alábbi pozicióba jó műszaki érzékkel rendelkező munkatársat keresünk:

Erősáramú villamosmérnök tervező

Feladatok:

    Közép- és kisfeszültségű villamos kapcsolóberendezések szekunder szereléshez szükséges áramútrajzainak készítése

    Gyártáshoz szükséges anyaglisták készítése

    Gyártáshoz szükséges elrendezési rajzok készítése

    Helyszíni felmérés, tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Erősáramú villamosmérnök végzettség

    Műszaki rajzok magabiztos olvasása

    AutoCAD ismerete

    Középfeszültségű területen szerzett gyakorlat

    Magabiztos számítógépes ismeretek

    Microsoft programok felhasználó szintű ismerete

    Pontosság/precízség

    Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Mérnök Kamaránál bejegyzett EN-VI jogosultság

    OmegaCAd Elektro használatában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

    Versenyképes jövedelem

    Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Váci út 22-24.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.