A Merkbau cégcsoport

1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, kiskunhalasi székhelyű vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Célunk, hogy folyamatos fejlődés révén növeljük cégünk meghatározó szerepét és elismertségét szűkebb régiónkban, valamint a hazai és nemzetközi piacon egyaránt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánunk maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!”

Építsd velünk a jövőd, jelentkezz hozzánk!

ERŐSÁRAMÚ BERENDEZÉSGYÁRTÓ

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Erősáramú villamos kapcsoló berendezések szerelése
  • Elosztók, vezérlő szekrények helyszíni üzembehelyezése

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Középfokú erősáramú végzettséggel rendelkezel (technikus előny)
  • Van legalább 1 éves elosztó gyártásban szerzett szakmai gyakorlatod
  • Szeretsz és tudsz Autocad rajzokat olvasni (Eplan előny)

Előnyt jelent, ha:

  • Kitartó, precíz, önálló munkavégzésre alkalmas személynek tartod magad
  • Van „B” kategóriás jogosítványod

Miért a Merkbau?

  • Mert szeretjük és értékeljük az innovatív gondolkodást
  • Mert nálunk kihívások várnak
  • Mert modern munkakörnyezet nyújtunk
  • Mert nálunk anyagilag és emberileg is megbecsültnek érezheted magad

    Munkavégzés helye: Nagytarcsa
    Munkaviszony: Határozatlan
    Munkaidő: Teljes
    Jelentkezési határidő: 2020. április 11.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa