Phlegon Consult Kft.

Szívesen lennél tagja annak a csapatnak, amely már közel 10 éve fejleszt naperőműveket Magyarországon? Jó érzéssel tölt el, ha egy projektnek ott lehetsz már a kezdeténél? Szereted, ha nem csak a működő erőművet látod, hanem már a beüzemelésben is részt vehetsz? Felvillanyoz, hogy egyszerre akár többféle projekttípussal is foglalkozhatsz? Megfelelsz annak a kihívásnak, hogy DC, AC és vezérlés témában is bizonyítanod kell? És az energiatárolásról még nem is beszéltünk…

Cégünk 2009 óta foglalkozik ipari és erőművi méretű napelemes erőművek tervezésével, kivitelezésével és komplex projekt fejlesztéssel. Főbb ügyfeleink között számos nagyvállalat, kereskedelmi központ illetve logisztikai bázis található.

Portfóliónk egy részét a saját tulajdonunkban lévő és általunk üzemeltetett napelemes kiserőművek teszik ki.

További projektjeink műszaki támogatásához csapatunkba villanyszerelő illetve erős- vagy gyengeáramú technikus kollégákat keresünk.

Erős- vagy gyengeáramú technikus és villanyszerelő

Főbb feladatok, munkák:

    • Napelemes kiserőművek elektromos berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása, hibajavítása
    • Részvétel napelemes kiserőművek, segédüzemi és gyengeáramú rendszerek beüzemelésében, tesztelésében (vezérlés, monitoring rendszer, informatikai hálózat)
    • Kapcsolattartás műszaki munkatársakkal, megrendelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú középfokú végzettség
    • Készségszintű tervolvasás
    • Számítógépes ismeretek
    • Precizitás, önállóság
    • „B” kategóriás jogosítvány
    • Jó problémamegoldó készség
    • Mérnöki szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
    • Informatikai hálózat építési és/vagy üzemeltetési tapasztalat
    • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Fiatalos, jó hangulatú és rugalmas, de professzionális csapat
    • Igényes munkakörülmények, minőségi eszközökkel történő munkavégzés
    • Versenyképes jövedelem
    • Juttatási rendszer: gépkocsi használat, céges laptop és mobiltelefon, dolgozói lakáshitel támogatás
    • Szakmai fejlődés biztosítása, változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét!