Erlang / Elixir fejlesztő

Partnerünk nemzetközi piacra fejleszt megoldásokat: számos olyan digitális szolgáltatás fejlesztését végzik, amelyek alapját az Erlang adja, így szeretnék további szakemberekkel bővíteni a csapatunkat.

Szoftverfejlesztéseik során a fő szempontok a jó skálázhatóság, a hibatűrés és az egész rendszerben egységes módon kialakított üzenet-alapú kommunikáció. Nem egyedül fogsz dolgozni, munkádat a fejlesztői team más tagjaival összehangoltan kell végezned. Számítunk arra is, hogy módszertani tapasztalataiddal (Agilis, Scrum) gazdagítod csapatunk fejlesztési metodikáit, illetve ötleteiddel, javaslataiddal a munkánk minőségét is tovább növeled.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalt fejlesztői csapat
  • Home office lehetőség, vagy panorámás iroda
  • Tanulás és fejlődés
  • Br. 900.000 – 1.350.000.- Ft

Feladatok:

  • Rendszerintegrációs fejlesztések, melyek keretén belül egy saját microservice alapú, Erlang-ban írt middleware rendszert fejlesztünk
  • Különböző üzleti cél szoftvereket fejelsztése

Elvárások:

  • Min. 3 év Erlang vagy Elixir tapasztalat
  • Verziókezelésben (pl. GIT) és konténerizációban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás dokumentáció szinten

Előny:

  • PHP és NodeJS tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.