Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő faipari nemzetközi vállalatunk a DERULA Kft. munkatársat keres

Erdőmérnök

pozícióba.

Feladatok:

  • Erdészeti műveléssel és termeléssel kapcsolatos hatósági eljárások teljeskörű szervezése, vezetése
  • Vágási terv javaslatok kidolgozása
  • Erdőterület értékének megállapítása
  • Vágási engedélyek megszerzése, bejelentések ügyintézése
  • Műveleti lapok kiállíttatása, ellenőrzése.
  • Fakitermelések és kapcsolódó szállítási folyamatok szervezése, helyszíni irányítása, ellenőrzése, lebonyolítása
  • Erdő- és szántóföldi műveléssel kapcsolatos támogatások figyelése, támogatási pályázatok elkészítése, nyomon követése
  • Erdő- és egyéb földterületek nyilvántartása, térképészeti állomány karbantartása összhangban hatósági nyilvántartásokkal
  • A területeken folyó gazdálkodás törvényi szabályoknak történő megfeleltetése
  • Kapcsolatépítés és -tartás illetékes vadásztársaságokkal, szervezetekkel
  • Kimutatások, térképészeti anyagok és egyéb dokumentációk biztosítása

Elvárások:

  • Erdőmérnöki diploma
  • 2-5 éves, erdészeti területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Szakhatósági ügyintézésben szerzett jártasság
  • DigiTerra kezelésének aktív ismerete
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: DERULA Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Erdőmérnök
  • Hirdető cég: DERULA Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Erdészeti műveléssel és termeléssel kapcsolatos hatósági eljárások teljeskörű szervezése, vezetése Vágási terv javaslatok kidolgozása Erdőterület értékének megállapítása Vágási engedélyek megszerzése, bejelentések ügyintézése Műveleti lapok kiállíttatása, ellenőrzése. Fakitermelések és kapcsolódó szállítási folyamatok szervezése, helyszíni irányítása, ellenőrzése, lebonyolítása Erdő- és szántóföldi műveléssel kapcsolatos támogatások figyelése, támogatási pályázatok elkészítése, nyomon követése Erdő- és egyéb földterületek nyilvántartása, térképészeti állomány karbantartása összhangban hatósági nyilvántartásokkal A területeken folyó gazdálkodás törvényi szabályoknak történő megfeleltetése Kapcsolatépítés és -tartás illetékes vadásztársaságokkal, szervezetekkel Kimutatások, térképészeti anyagok és egyéb dokumentációk biztosítása
  • Elvárások: Erdőmérnöki diploma 2-5 éves, erdészeti területen szerzett tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.24