Upright Masters Kft.
  • Mérnöki szolgáltatásokat nyújtunk építőipari és ingatlanpiaci szereplők számára.
    Magasépítési projekteket vezetünk, ipari- és logisztikai ingatlanok kivitelezését irányítjuk.
    Társaságunk bővül, új kollégánkat keressük.
  • Munkatársat keresünk

    Épületvillamossági mérnök

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Új kollégánk feladatai a műszaki igazgatókkal és projektvezetőkkel együttműködésben a következők lesznek:
      • Projekt lebonyolítási és műszaki ellenőri megbízásaink során a folyó munkák technológiai megvalósításának és minőségének ellenőrzése.
      • Műszaki dokumentációk ellenőrzése és rendszerben tartása.
      • Generálkivitelezési munkáink során előkészítési feladatok ellátása, alvállalkozói tenderek lefolytatása.
      • Építéshelyszíni koordinációs és organizációs feladatok ellátása.
      • Hatósági, közműszolgáltatói ügyintézés.
      • Projekt monitoring jelentések, kooperációs jegyzőkönyvek készítése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Villamosmérnöki végzettség.
      • ME-V és MV-ÉV jogosultság, vagy a jogosultság feltételeinek megléte.
      • Épületvillamos szakági projektvezetői / építésvezetői tapasztalat generálkivitelezői, lebonyolítói, vagy szakkivitelezői oldalon.
      • Munkáink Budapest II. kerületi központtal, Pest, Bács-Kiskun, Nógrád és Győr-Moson-Sopron megyékben folynak, így a munkavégzés helyével kapcsolatban rugalmasság, utazási hajlandóság szükséges.
      • Megbízható, összeszedett, határozott kollégára van szükségünk, aki önállóan végzi a munkáját, keresi és megtalálja a megoldásokat.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Középfokú angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Változatos megbízások a beruházás ötletétől a kulcsrakész átadásig.
      • Céges autó, vagy privát autó használati hozzájárulás.
      • Munkavégzéshez szükséges teljes technikai háttér.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Műszaki ellenőr
    • Műszaki előkészítő
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, nyelvtanulás támogatása