Randstad Hungary Kft.

Elektromos autók akkumulátorainak gyártásával foglalkozó nemzetközi, technológiai fejlesztésekben kimagasló partnerünk számára keresünk ÉPÜLETKARBANTARTÓ munkatársat Gödre. Ha érdekel az autóipar, szeretnél tanulni és egy szakmai közösség tagjává válni, várunk a csapatunkba! Szálláslehetőséget is biztosítunk, így az ország bármely részéből szívesen várunk!

Épületkarbantartó

Főbb feladatok, munkák:

A létesítmény elektromos és gépészeti rendszereinek megelőző karbantartása,

A gyárépületben keletkező hibák javítása, hibaelhárítás,

Épületátépítési, fejlesztési projektekben való aktív részvétel,

Kivitelezési munkák elvégzése,

Karbantartási munkálatok dokumentációja, munkalapok vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Villanyszerelő és/vagy gépész szakirányú középfokú végzettség,

Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége,

Legalább 3 éves karbantartási munkákban szerzett tapasztalat,

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Outlook, Word, Excel)

Folyamatos munkarend vállalása (3+3 munkarend).

Előnyt jelenthet:

Erősáramú berendezések felülvizsgálói vagy,

Villámvédelmi felülvizsgálói képesítés vagy,

Hűtő- és klímaberendezés szerelői vagy,

Szivárgásvizsgálat végzésére jogosító képesítés vagy,

Kazángépész végzettség,

B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

Komplex juttatási csomag (alapbér + béren kívüli juttatás + bónusz),

Hosszú távú munkalehetőség, megbízható háttér,

Modern munkakörnyezet, folyamatos fejlesztések,

Bejárás támogatása / ingyenes vállalati járatok,

Szálláslehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.