MAXA ÉPÜLET Kft.
Munkatársat keresünk

Épületkarbantartó

pozícióba.
A cégem villany, víz, fűtés, burkolás, klímatizálás és minden egyéb hibaelhárítási feladatot lát el. Ha érdekel egy nagyon változatos munka, változatos helyszínen, fiatalos csapatban akkor küldd el az önéletrajtod részemre!

Főbb feladatok, munkák:

Épületek, kereskedelmi egységek, karbantartása, eseti hibák javítása csapatban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Valamilyen gépész, víz, gáz, fűtésszerelő, vagy villanyász végzettség, vagy klímaszerelésben jártas kollégát keresek. Olyan embert keresek aki fizikai munkában jártas, vagy érdekli a gépész szakma amihez a jelentkező már hozzá tud nyúlni, de szeretne tudást szerezni amelyet köztünk kamatoztatna.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Pécsi lakos, B kategóriás jogosítvány, önálló munkavégzés, erős fizikumú, fiatalos megjelenés, jó kommunikációs készség, fogékonyság a tanulásra.

Amit kínálunk:

10 éves működő, épületek üzemeltetésével, klímatechnikai feladatokat ellátó cég vagyunk. Folyamtos munkát ajánlunk, munkaruhát és szerszámot biztosítunk a feladatok elvégzéshez. Stabil havi fizetési rend, ritkán előforduló szombati munkavégzés amelyet külön túlóraként számolunk el.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

7630 Pécs

Emailban kérnék egy önéletrajzot.