Facility Concept Kft
Munkatársat keresünk

Épületkarbantartó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Szakembert keresünk irodaház üzemeltetése során felmerülő gépészeti, karbantartási és felújítási feladatok koordinálására gépész vagy villanyszerelői végzettséggel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Szakközépiskolai vagy szakirányú technikusi (gépész technikus vagy villanyszerelő) végzettség
· Számítógép felhasználói szintű ismerete
· Műszaki beállítottság
· Csapatmunkában való együtt működési képesség
· Hasonló területen eltöltött minimum 2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

· Kiemelten magas juttatások és kiváló munkakörnyezet
· Jó tömegközlekedési megközelíthetőség
· Munkavégzés egy nemzetközi hírű vállalatnál
· Stabil, biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1138 Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.