A B&V FM Kft. osztrák érdekeltségű budapesti cégcsoport keres tapasztalattal rendelkező kollégát

épületkarbantartó

munkakörbe, teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség valamely műszaki szakmában (villanyszerelő, víz- gáz- fűtés szerelő, egyéb)
  • Pontosság, megbízhatóság, önállóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Cégcsoporthoz tartozó irodaházak karbantartási munkáinak elvégzése
  • Hibamegelőző, hibaelhárító és állagmegőrző munkálatok végzése
  • Kisebb korszerűsítési munkák elvégzése, külsős munkavállalók munkavégzésének felügyelete
  • Gépészeti, erős és gyengeáramú rendszerek felügyelete
  • Kapcsolattatás a bérlőkkel
  • Anyagbeszerzés

Előny:

  • Üzemeltetési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat, barátságos légkör
  • Stabil hátterű vállalat
  • Bejelentett munkaviszony
  • Képesítéstől és tapasztalattól függően nettó 250-300.000 forintos fizetésnek megfelelő bruttó bér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.