Galambos Office Kft.
Csatlakozz hozzánk

Épületgondnok-helyettes

pozícióba!

A Galambos Office Kft. a Galambos cégcsoport részeként  ÉPÜLETGONDNOK-HELYETTES munkatársat keres mielőbbi belépéssel az alábbiak szerint:

Főbb feladatok, munkák:

  • 25.000 négyzetméteres ingatlan és 7 hektár terület (külső telephelyek is) fenntartásával, működtetésével kapcsolatos feladatainak ellátása
  • Megelőző karbantartási feladatok ellátása;
  • Idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése, közlekedési utak tisztán tartása
  • Részvétel létesítmény-fenntartási feladatok (karbantartás) és személyzet felügyeletében
  • Rendszeres karbantartási munkák végzése és végeztetése
  • Felettesének értesítése nagyobb javítási igények felmerülése esetén;
  • Az épületek bejárásával azok biztonságának ellenőrzése;
  • Épületgondnok távollétében annak helyettesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Talpraesett, problémamegoldó, rugalmas, kezdeményező hozzáállás
  • Jó szervezési készség, megbízható, önálló munkavégzés
  • „Ezermester”
  • Csapattag és csapatépítő vezetői készségek
  • B kategóriájú jogosítvány
  • Szakirányú területeken szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú cégcsoportban hosszútávú munkalehetőség
  • Családias, támogató légkör

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9751 Vép

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal ellátva, a fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni.
A kiírtaknak megfelelő pályázókkal legfeljebb 1 héten belül felvesszük a kapcsolatot!