A Magyar Építő Zrt. stabil, tőkeerős, fejlődő, az egyik legnagyobb múlttal rendelkező, meghatározó súlyú hazai generálkivitelező cég.
Méltán vagyunk büszkék komplex projektjeinkre, mint a Szépművészeti Múzeum, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, a Budavári Nagyboldogasszony-templom (Mátyás-templom), vagy a jelenleg kivitelezés alatt álló Puskás Ferenc Stadion.
A Magyar Építő Zrt. a hazai építőipar egyik legnagyobb múltú, meghatározó súlyú szereplője

ÉPÜLETGÉPÉSZETI LÉTESÍTMÉNYFŐMÉRNÖK

pozícióban keres magasépítési projektek kivitelezésére kollégákat.

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, alvállalkozók munkájának irányítása
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • Árkalkulációk, anyagrendelések előkészítése, elektronikus építési napló vezetése
  • Minőségi munka megkövetelése és ellenőrzése
  • Minden egyéb építésvezetői feladat
  • Felelős Műszaki Vezetői feladatok ellátása (épületgépészeti területen)

Szakmai követelmények:

  • Főiskolai- vagy egyetemi szakirányú végzettség (épületgépész mérnök)
  • Minimum 5 éves kivitelezési gyakorlat
  • Felelős Műszaki Vezetői képesítés (FMV)

Egyéb elvárások:

  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office gyakorlott felhasználói ismerete

Előnyök:

  • Idegen nyelvek ismerete (angol, német, orosz)
  • Műszaki Ellenőri képesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem ill. juttatási csomag
  • Stabil, tőkeerős háttér
  • Cégautó használat
  • Képzések, szakmai képzések
  • Céges rendezvények

Munkakezdés:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek