A hazai építőipari piac egyik meghatározó szereplője, a SWIETELSKY Magyarország, magas- és speciális mélyépítéssel, útépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozó, több mint 25 éve Magyarországon jelen lévő, stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalat
munkatársakat keres budapesti csapatába

ÉPÜLETGÉPÉSZETI ÉPÍTÉSVEZETŐ

pozícióba.

Miket épített eddig a SWIETELSKY?

    • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
    • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
    • A Hotel Füredet
    • Mi újítottuk fel a Várkert Bazárt és a Zeneakadémiát
    • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
    • A szegedi és szentendrei mobilgátat
    • És még számos más nagyprojekt kivitelezése fűződik a nevünkhöz

Feladatok:

    • Magasépítési gépészeti generálkivitelezési feladatok munkahelyi vezetése
    • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
    • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása
    • Építtetői oldallal történő kapcsolattartás
    • Költségszámítások és árkalkulációk készítése kiviteli tervek alapján
    • Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása
    • Szerződéskötés előkészítése
    • Pótmunka elszámolások végrehajtása
    • Utókalkulációk készítése

Elvárások:

    • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
    • FMV A  és MüE I. jogosultság magasépítési területen
    • Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat
    • Min. 3 év generál építésvezetői gyakorlat
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Megbízható, precíz munkavégzés
    • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Előnyt jelent:

    • Angol vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag (cafatéira, utazási hozzájárulás, mobiltelefon, PC)
    • változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatok
    • nagy volumenű beruházásokban való részvétel
    • multinacionális környezet, mégis jó hangulatú, családias légkör
    • aktív sportélet (az iroda melletti edzőterem díjmentes használata) és közösségi programok (karácsonyi évzáró rendezvény a Balatonnál)
    • azonnali kezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelnetkezz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes, magyar nyelvű önéletrajzát „Épületgépészeti Építésvezető” jeligére várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.