Kabinet FM Zrt.
Munkatársat keresünk

Épületgépész/villamos karbantartó

pozícióba.
A Kabinet FM Zrt több mint 21 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, géptelepítéssel, villamos elosztószekrény gyártással, légtechnikai rendszerek tisztításával és műszaki tanácsadással foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

  • telephely üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos ellenőrzési-, valamint karbantartási feladatok elvégzése
  • a hibák/hibajavítások elvégzése, azok dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú szakmai végzettség (villamos, vagy gépész)
  • pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • létesítményüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • tűzvédelmi szakvizsga, emelőgépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

Juttatások:
  • alapbér
  • mozgóbér
  • műszakpótlék
  • bejárás támogatás
Egyéb:
  • kulturált munkahelyi környezet
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel
  • továbbképzések támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.