Épületgépész tervező

Profession Services

Budapest

Partnerünk az elmúlt négy évben, stabil növekedés mellett vált az épületgépészeti tervezés meghatározó ipari szereplőjévé.

Mérnökcsapatuk kiemelkedő lelkesedéssel és elhivatottsággal használja és fejleszti a BIM-es megoldásokat a tervezési munkában. Fő erősségük a szervezettség, és hatékony kommunikáció, ami biztosítja nekik a hazai és nemzetközi nagyléptékű projekteken a sikeres munkavégzést.

A munkavégzéssel párhuzamosan zajló szervezetfejlesztés segítségével biztosítják a magánélet és munkakörnyezet barát munkahelyet csapatuk számára.

Ami a feladatok közé tartozik:

  • Épületgépész tervezési munkák óriásprojekteken (szakági tervezőkkel egyeztetés, belső koordináció, elvi tervezés, nyomvonalak meghatározása, méretezés, stb... )
  • Szakági felelősségvállalás (Légtechnika, Fűtés-Hűtés, Víz-Csatorna)
  • Revit-es modellezés / méretezés / anyaglegyűjtés / stb...
  • BIM-es rendszerek, megoldások alkalmazása

Ami a pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Épületgépész mérnöki végzettség
  • 3-8 év szakmai tapasztalat
  • Összetettebb gépészeti tervezésben való jártasság
  • BIM-es projekteken szerzett tapasztalat (Revit felhasználói szintű ismerete)
  • Csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Magas szintű Revit-es ismeretek
  • Tervezői jogosultság megléte
  • Projekt csapat koordinációjában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés, cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Profi szakmai háttér
  • Profi Revit-es illetve BIM-es háttér és fejlődési lehetőség
  • Szervezett, jól koordinált munka
  • Óriásprojektek (Agora, Tesla gyár, Szuperkórház, stb...)
  • Jogtisztán bejelentett munka
  • Kiegyensúlyozott, magánéletbarát munkahely

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész
Budapest