Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Megbízónk, az építőipar meghatározó, az elmúlt időszakban rendkívül dinamikusan fejlődő, megfelelő referenciákkal, erős szakmai háttérrel rendelkező magyar tulajdonú, nemzetközi gondolkodásmóddal bíró vállalkozás részére keresünk

ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ

GYAKORNOK / SZERKESZTŐ
kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületgépészeti és energetikai tervezéssel kapcsolatos tervezői, szerkesztői feladatok ellátása
  • Költségvetési kiírások készítése
  • Műszaki adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (épületgépész) végzettség, vagy folyamatban lévő képzés
  • Precíz, gondos munkavégzés
  • B kat. jogosítvány
  • Számítógépes ismeret (MS Office, AutoCad, WinWatt, Office,)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Épületgépész tervezői gyakorlat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos légkör és csapat
  • Munka, teljesítmény és a kollega megbecsülése, tisztelete
  • Tervezhető juttatási rendszer
  • Laptop és telefon használat

Egyéb információ az állásról:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület
  • Főállás (8 óra)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Jelentkezését kérjük a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva „Gyakornok” jeligére megküldeni, legkésőbb 2017. október 31-ig!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: 3B System Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Épületgépész tervező gyakornok / szerkesztő
  • Hirdető cég: 3B System Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IV. kerület
  • Feladatok: Épületgépészeti és energetikai tervezéssel kapcsolatos tervezői, szerkesztői feladatok ellátása Költségvetési kiírások készítése Műszaki adminisztráció
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú (épületgépész) végzettség, vagy folyamatban lévő képzés Precíz, gondos munkavégzés B kat. jogosítvány Számítógépes ismeret (MS Office, AutoCad, WinWatt, Office,)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-06