Épületgépész projektvezető

Profession Services

Debrecen

Épületgépész generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünk bővülő csapatába keresünk új kollégát. Több, mint 10 éve vannak a piacon, mely idő alatt stabil és megbízható ügyfélkört alakítottak ki. Generálkivitelezési projektjeik elsősorban Hajdú-Bihar megyében és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében találhatók.

Ha Te is szeretnél a csapat részese lenni, jelentkezz az alábbi

pozícióra!

Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert a régión belül átlagon felüli bért biztosít a cég
  • Mert a céges autót magán célra is használhatod
  • Mert hosszú távon, stabil munkalehetőség biztosítanak
  • Mert egy végtelenül lojális és fiatalos csapat tagja lennél
  • Mert maximális a bizalom a cég részéről

Amik a feladataid lesznek:

  • Az épületgépészeti projektek teljes körű irányítása az előkészítéstől az átadásig
  • Pályázatokhoz költségvetések árazása, árajánlatok bekérése
  • Tervek ellenőrzése
  • Mennyiségi számítások
  • Megrendelővel, tervezőkkel, kollégákkal való egyeztetés
  • Vállalkozóktól, anyagbeszállítóktól árajánlatok bekérése
  • Megrendelői kooperációkon való részvétel
  • Szerződések, szerződéskötések előkészítése
  • Helyszíni kivitelezés irányítása, felügyelete
  • Felmérések ellenőrzése
  • Teljesítési igazolások kiállítása

Ami a pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Minimum középfokú épületgépész végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat épületgépészeti projektekben
  • Rátermettség, határozottság
  • Teherbírás
  • Koordinációs készségek

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész
Debrecen