FOVILL Hungary Kft.

Épületgépész projektvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • műszaki rajzok és pályázati kiírások alapján árajánlatok készítése
  • gépészeti tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata, ellentmondások feloldása;
  • kivitelezési projektek épületgépészeti előkészítése, valamint szakági kivitelezési munkálatok koordinálása a helyszínen;
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal és beszállítókkal;
  • a kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása;
  • az épületgépészeti tervek folyamatos figyelemmel kísérése a kivitelezés folyamán.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • épületgépészeti kivitelezésben, vagy releváns területen szerzett tapasztalat
  • microsoft Office (főként Excel) és tervező (Autocad) programok magabiztos ismerete
  • felsőfokú szakirányú végzettség (épületgépész mérnök);
  • döntésképes személyiség, önálló munkavégzés;
  • rugalmasság, pontosság, jó szervezőkészség;
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetői tapasztalat.
  • terhelhetőség
  • TERC program ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • középfokú német, vagy angol nyelvtudás írásban és szóban
  • felelős műszaki vezetői jogosultság (FMV)
  • több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Állandó, hosszú távú munkalehetőség, szakmai kihívások
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2072 Zsámbék, Magyar utca 68.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.