GALÉRIA INVEST Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Épületgépész projektvezető / épületgépész építésvezető

A GALÉRIA INVEST Építőipari és Kereskedelmi Kft. teljes munkaidőben épületgépész projektvezető és épületgépész építésvezető munkakörökbe szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkező 1-1 fő munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Építésvezetés Békés megyei projekteknél, munkafolyamat folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése és koordinálása, tevékenységek összehangolása;
  • Helyszíni szerelési munkáknál háttér támogatás biztosítása, felmérések végzése;
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, tervezőkkel, kollégákkal;
  • Kivitelezések teljes körű vezénylése: projekt előkészítés, beérkező árajánlatok feldolgozása, kalkulálása, gyártás előkészítés, ütemtervek készítése, alapanyag beszerzés, stb;
  • Saját és alvállalkozói létszám irányítása, ellenőrzése, az ezzel összefüggő dokumentáció vezetése;
  • Projekt szerződések műszaki tartalmának ellenőrzése, határidők betartása, betartatása, projekt lezárások előkészítése;
  • Projektek során felmerülő problémák kezelése;
  • A projekt teljes ideje alatt a műszaki dokumentálási feladatok pontos ellátása;
  • Papír alapú/elektronikus építési napló naprakész vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Épületgépész technikus, vagy Épületgépész mérnöki végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek: tervezőprogramok (AutoCAD), Office, stb.
  • „B” kat. jogosítvány
  • Önálló, pontos munkavégzés, határozott fellépés
  • Stressztűrés és terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Rugalmasság, kitartás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5600 Békéscsaba

Jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát.