ECONIX Kft.
  • Cégünk, a hazai épületgépész piac meghatározó szereplőjeként az alábbi munkakörbe keres új kollégát, Termelési osztályának bővítéséhez

  • Épületgépész Projektvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Komplex épületgépészeti rendszerek kivitelezésének irányítása
      • Projektek koordinálása, a beosztott műszaki előkészítők, szerelésvezetők, szerelők munkájának irányítása, feladatok delegálása
      • Gépész alvállalkozók munkájának ellenőrzése, keret megállapodások, alvállalkozói szerződések megkötése, szerződési feltételek egyeztetése, teljesítés igazolások kiállítása
      • Kapcsolattartás a megrendelő képviselőjével, szakági tervezőkkel, műszaki ellenőrökkel
      • Kapcsolattartás beszállítókkal, ártárgyalások, műszaki egyeztetések lefolytatása
      • Műszaki észrevételek, szakmai javaslatok kidolgozása, a gépészeti tervek ellenőrzése
      • A projekttel kapcsolatos dokumentációk kezelése
      • A feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, számítógépes rendszer kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú, épületgépész végzettség, szakmai felkészültség, anyagismeret
      • Felelősségtudat, önálló, igényes munkavégzés, jó kommunikációs készség
      • Rugalmasság, megbízhatóság
      • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
      • Szakirányú számítógépes tervező programok ismerete
      • Épületgépészeti rendszerek szerelésének irányításában szerzett tapasztalat
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Nagy beruházásokon szerzett tapasztalat
      • Angol vagy német nyelvismeret

    Amit kínálunk:

      • Céges autó, céges mobiltelefon, céges laptop
      • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
      • Jó munkakörülmények, igényes cégközpont, korszerű munkaeszközök
      • Stabil vállalati háttér, hosszú távú, megbízható munkalehetőség
      • Különböző ingyenes sportolási, kikapcsolódási lehetőségek a cég telephelyén

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Épületgépész
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

    A "Jelentkezem" gombra kattintás kérem csatolja fényképes szakmai önéletrajzát.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.