Épületgépész Projektmérnök

    Legyél Te a budapesti, építőiparban kivitelezési oldalon tevékenykedő partnercégünk új tagja!
    Jelentkezz most az Épületgépész Projektmérnök pozícióra!

Mik lennének itt a feladataid:

  • A cég párhuzamosan futó építkezésein az épületgépészeti munkarészek irányítása
  • Létesítményfelelős, építésvezető támogatása
  • Anyagbeszállítók és alvállalkozók versenyeztetése, kiválasztása
  • Kapcsolattartás a beruházóval
  • Részvétel a heti kooperációkon
  • ArchiCAD kezelése
  • Projekt irányítási rendszer naprakész vezetése

Ezek szükségesek a pozíció betöltéséhez:

  • Gépészmérnök végzettség (ÉPÜLETGÉPÉSZ szakirány)
  • Ipari épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Magabiztos AutCAD felhasználói tudás
  • MS Office magas szintű felhasználói ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • Előnyt jelent, ha aktív angol nyelvtudással rendelkezel

Mit kínál a cég:

  • Céges autó használatát
  • Sportolási lehetőségeket
  • Fiatalos csapatot, akikkel könnyű együttműködni
  • Versenyképes fizetést
  • Céges csapatépítő programokat
  • Budapest központjában lévő zöld övezeti irodát

    Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye