Épületgépész

Nagy múltú ipari nagyvállalathoz keresünk épületgépész kollégát fűtés, hűtés, vízellátás, csatornázás, szellőzés stb. előkészítésére, tervezésére

Feladatok:

  • Lehetséges műszaki alternatívák kidolgozása/értékelése, technológiai gépészeti számítások, méretezések és tervezések elvégzése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása
  • Műszaki és gazdasági szempontok szerinti gépkiválasztás
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • MS OFFICE és AutoCAD/Archicad program ismerete

Előnyök:

  • Tervezői jogosultság, tapasztalat
  • Műszaki ellenőri jogosultság, tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés

Munkáltató profilja:

Elektronikai gyártás, szerszámgyártás, felületkezelés, fémmegmunkálás, létesítményüzemeltetés/gazdálkodás, HR szolgáltatás, egyéb.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.