Cégünk több mint 20 éves múlttal rendelkezik. Fő profilunk az épületgépészeti berendezések forgalmazása. Több gyár magyarországi képviseletét látjuk el.

Az F2 Komplex Kft.

Épületgépész (mérnök vagy technikus)

munkatársat keres

Munkakör részletezése, feladatok

  • Értékesítési tevékenység tervezése, lebonyolítása
  • Cégünk termékkínálatában szereplő berendezések kiválasztása, méretezése, ajánlat elkészítése (fan-coil, hőcserélő, folyadékhűtő, hőszivattyú, stb.)
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, műszaki tanácsadás
  • Terméktámogatás

Elvárások

  • Épületgépész-mérnök vagy gépészmérnök vagy épületgépész technikus képzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS-Office, AUTOCAD ismeret
  • Magabiztosság, rugalmasság, csapatszellem, feladatorientált gondolkodás
  • Hosszútávra szóló jövőkép

Előny

  • Cégünk által forgalmazott termékek ismerete
  • Hőszivattyúkkal, folyadékhűtőkkel, technológiai hűtéssel kapcsolatos tapasztalati ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1097 Budapest Kiskalmár u. 3-7.

Jelentkezését cégnév/pozíció és a fizetési igény feltüntetésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.