Az F2 Komplex Kft.

Épületgépész (mérnök vagy technikus)

munkatársat keres, akár gyakornoki pozíció is

Munkakör részletezése, feladatok

  • Előkészítés
  • Berendezések kiválasztása, méretezése, ajánlat elkészítése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, műszaki tanácsadás

Elvárások:

  • Épületgépész-mérnök vagy gépészmérnök vagy épületgépész technikus képzettség
  • MS-Office, AUTOCAD ismeret
  • Magabiztosság, rugalmasság, csapatszellem, feladatorientált gondolkodás
  • Hosszútávra szóló jövőkép

Előny:

  • Cégünk által forgalmazott termékek ismerete
  • Hőszivattyúkkal, folyadékhűtőkkel, technológiai hűtéssel kapcsolatos tapasztalati ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv középfokú ismerete

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1097 Kiskalmár utca 3-7.

Jelentkezését cégnév/pozíció és a fizetési igény feltüntetésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.