Épületgépész mérnök

FŐ FELADATOK:

  • Élelmiszeripari (Ammóniás) hűtési rendszerek teljes körű üzemeltetésének és karbantartásának irányítása
  • Hőenergia, sűrített levegő és vízellátó rendszerek teljes körű üzemeltetésének és karbantartásának irányítása

ELVÁRÁSOK:

  • Épületgépész mérnök végzettség, tapasztalat a területen: (preferáltan ammóniás hűtési rendszerekkel)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCAD)
  • Magabiztos, határozott, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Német és angol nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pápa

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.