• Budapesti székhelyű légtechnikával foglalkozó cég.

  • Épületgépész mérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • Kapcsolattartás a légtechnikai rendszereket tervező, telepítő cégekkel, végfelhasználókkal.
      • A cég által forgalmazott légtechnikai berendezések méretezése, kiválasztása, ajánlat készítés, szerződés előkészítés, beszerzés, légcsatorna hálózatok tervezése, kivitelezés ellenőrzése, rendszer beüzemelés után követése.
      • Új megrendelők felkutatása, a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, műszaki tanácsadás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Épületgépész-mérnök, gépészmérnök
      • MS-Office, AUTOCAD ismeret
      • Magabiztosság, rugalmasság, csapatszellem, feladatorientált gondolkodás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Légtechnikai rendszerekkel kapcsolatos tapasztalati ismeret
      • „B” kategóriás jogosítvány
      • Angol nyelv középfokú ismerete

    Amit kínálunk:

      • Folyamatosan változó feladatok monotonitás nélkül.
      • Versenyképes juttatások.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Épületgépész
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1113, Budapest Daróci út 1-3.