Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Megbízónk, az építőipar meghatározó, az elmúlt időszakban rendkívül dinamikusan fejlődő, megfelelő referenciákkal, erős szakmai háttérrel rendelkező magyar tulajdonú, nemzetközi gondolkodásmóddal bíró vállalkozás részére keresünk

ÉPÜLETGÉPÉSZ

LÉTESÍTMÉNY FELELŐS

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületgépészeti kivitelezési munkák helyszíni koordinálása
  • Alvállalkozók helyszíni irányítása
  • Kiviteli munkák területi építésvezetése
  • Ütemtervek készítése, építési minőség, szakszerűség megkövetelése, határidők betartása és betartatása
  • Építési napló vezetése
  • Szükség esetén műszaki előkészítési munkában való részvétel –alvállalkozói és beszállítói pályáztatás
  • Anyagrendelések, árkalkulációk előkészítése, kezelése
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Egyeztetés, beszámoló a feletteseknek
  • Kiviteli tervek felülvizsgálata
  • Megrendelések kezelése, értékelése, ellenőrzése
  • Kivitelezés adminisztratív feladatinak ellátása
  • Pályázati és kiviteli szakaszban a munkák területi felmérése
  • Generálkivitelező cég képviselete a megrendelői kooperációkon
  • Minden olyan szakmai feladat, amely a projekt sikeres véghezviteléhez szükséges

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú (épületgépész) végzettség
  • Együttműködési képesség
  • Szakmai tapasztalat, magabiztos szakmai tudás
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • B kat. jogosítvány
  • Számítógépes ismeret (MS Office, AutoCad, Office, e-napló)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Fiatalos légkör és csapat
  • Munka, teljesítmény és a kollega megbecsülése, tisztelete
  • Tervezhető juttatási rendszer
  • Projektek utáni anyagi motiváció
  • Személygépkocsi, laptop és telefon használat

Egyéb információ az állásról:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület
  • Főállás (8 óra)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Jelentkezését kérjük a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva „Épületgépész létesítmény felelős” jeligére megküldeni, legkésőbb 2017. október 31-ig!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: 3B System Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Épületgépész létesítmény felelős
  • Hirdető cég: 3B System Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IV. kerület
  • Feladatok: Épületgépészeti kivitelezési munkák helyszíni koordinálása Alvállalkozók helyszíni irányítása Kiviteli munkák területi építésvezetése Ütemtervek készítése, építési minőség, szakszerűség megkövetelése, határidők betartása és betartatása Építési napló vezetése Szükség esetén műszaki előkészítési munkában való részvétel –alvállalkozói és beszállítói pályáztatás Anyagrendelések, árkalkulációk előkészítése, kezelése Kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal Egyeztetés, beszámoló a feletteseknek Kiviteli tervek felülvizsgálata Megrendelések kezelése, értékelése, ellenőrzése Kivitelezés adminisztratív feladatinak ellátása Pályázati és kiviteli szakaszban a munkák területi felmérése Generálkivitelező cég képviselete a megrendelői kooperációkon Minden olyan szakmai feladat, amely a projekt sikeres véghezviteléhez szükséges
  • Elvárások: Szakirányú (épületgépész) végzettség Együttműködési képesség Szakmai tapasztalat, magabiztos szakmai tudás Határozott fellépés Kiváló kommunikáció szóban és írásban B kat. jogosítvány Számítógépes ismeret (MS Office, AutoCad, Office, e-napló)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-06