KIVING Kft.
Munkatársat keresünk

Épületgépész

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Épített létesítmények épületgépészeti ellátó és komfort rendszereinek komplex szemléletű telepítés-előkészítése, telepítése, beüzemelése.
  • szakáganként feldolgozni és ellenőrizni a terveket, megismerni a rendszereket és rendszerelemeket
  • egyeztetni a tervvel kapcsolatos javaslatokat, észrevételeket, kiegészíteni a tervdokumentációkat
  • meghatározni és elvégezni a munkával kapcsolatos szervezési feladatokat
  • összeállítani az ajánlati dokumentációt, kidolgozni a vállalási árat, a vállalkozási szerződéstervezetet
  • kialakítani a kivitelezés munkahelyi feltételeit, részletes ütemtervet készíteni
  • javaslatot tenni a beszerzési forrásokra, alvállalkozói szolgáltatásokra
  • átvenni-átadni a munkaterületet, irányítani a kivitelezést és biztosítani a munka szakmai ellenőrzését
  • ellenőrizni a szakmunkások képesítését, gyakorlati bemutatást, oktatást végezni
  • kezelni a kivitelezés dokumentumait, az építési naplót, ellenőrizni szakáganként a terv szerinti megvalósulást, a készre-szerelést
  • biztosítani az üzembe helyezés és beszabályozás feltételeit, összehangolni az üzembe helyezési és beszabályozási tevékenységeket
  • lefolytatni a próbaüzemet, megszervezni az üzemeltető oktatását
  • átvenni és dokumentálni az alvállalkozói szolgáltatásokat, összeállítani az átadás-átvételi dokumentációt
  • közreműködni az építési hatóság és a szakhatóságok felé a számukra szükséges dokumentációk benyújtásában, elfogadásában, hatósági bejárások megszervezésében
  • végrehajtani az átadás-átvételt, lezárni az adott projektet
  • tervezni és irányítani az üzemeltetési és karbantartási feladatokat, megtervezni és ütemezni a diagnosztikai vizsgálatokat, a hatósági méréseket

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • döntéshelyzetben gyors, higgadt és eredmény-orientált személyiség
  • határozott fellépés, igényes attítűd, nagyfokú teherbírás
  • kiemelkedően hatékony kommunikáció
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • 30 napnál nem régebbi, a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény (Kit.) 82.§ (2) és (4) bekezdése szerinti hatósági erkölcsi bizonyítvány, melyet a pályázati anyaghoz nem kell csatolni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kihívásokban gazdag, változatos munkák
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál
  • mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1033 Budapest

Jelentkezni lehet: folyamatosan a munkakör betöltéséig, de legkésőbb 2021.04.23-ig.

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajz megküldésével, valamint a fizetési igény megjelölésével.