A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Légy részese te is! Jelentkezz az alábbi pozícióra:

ÉPÜLETGÉPÉSZ

Főbb feladatok:

  • Épület fenntartási munkavégzés ellenőrzése, munkafolyamatok szakszerű teljesülésének elősegítése
  • Meglévő ingatlan épületek szakági támogatása, hibajavítások vezetése
  • Meglévő épületgépészeti rendszerek felmérése, ellenőrzése, véleményezése, javaslattétel optimalizációra
  • Fejlesztési projekt előkészítése, megvalósulásához szükséges munkafolyamatok megszervezése és koordinációja, kapcsolódó szakági kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Ajánlatok kérése, beérkező ajánlatok, műszaki kiírások ellenőrzése, szerződési folyamatban tanácsadási, ellenőrzési tevékenység

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai, épületüzemeltetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Épületfelügyeleti rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • Szellőző rendszerek üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • Rugalmas, családbarát munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Juttatások
  • Munkába járási támogatás
  • Rendezett munkaügyi kapcsolatok

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8440 Herend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheted el.
Adataidat a személyes adatok kezelésére és védelemére vonatkozó jogszabályok és azokkal összhangban levő szabályzatok alapján kezeljük. Bővebb információ megtalálható a weboldalunkon.