A BRITISH AMERICAN TOBACCO HUNGARY A BAT KÖZÉP-EURÓPAI RÉGIÓJÁNAK VEZETŐ PIACA. A MI VILÁGUNKBAN MINDENKI MEGTALÁLJA AZT A KIHÍVÁST ÉS MOZGÁSTERET, MELYNEK KÖSZÖNHETŐEN MEGVALÓSÍTHATJA ELKÉPZELÉSEIT ÉS AMBÍCIÓIT. MOST ITT A LEHETŐSÉG, HOGY TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

A British American Tobacco Hungary, a multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata pécsi
Minőségbiztosítási és Termék osztályára keres

EPOK és Szivarka technológus

kollégát.

Feladatok:

  • Minőségi és termeléstechnológiai kísérleteket végrehajtása és dokumentálása
  • Termelékenységi és veszteségcsökkentő kísérleteket tervezése, végrehajtása és dokumentálása
  • Alapanyagkísérletek tervezése és végrehajtása, dokumentálása
  • Technológiai utasítások, technológia lapok elkészítése és karbantartása
  • A technológiai kísérletek eredményeinek biztosítása a fejlesztési beruházások üzleti indoklásának (Business Case) összeállításához
  • Beszámoló készítése a folyamat- és termékfejlesztési és projektek állásáról
  • MQS kísérletek terv alapján történő végrehajtása
  • Mintaküldés és termékregisztráció végrehajtása
  • Kapcsolattartás a regionális termelési- és termékközpontokkal
  • Kapcsolattartás az alapanyag beszállítókkal, alapanyag reklamációk előkészítése
  • Beérkező anyagok (CIGARILLO/EPOK) vizsgálata/vizsgáltatása, a vizsgálati terv alapján

Követelmény:

  • Középfokú élelmiszeripari vagy műszaki végzettség,
  • Alapfokú projekt irányítási ismeretek, (képesség kis fejlesztési projektek irányítására)
  • Minimum 1 éves élelmiszeripar termelési tapasztalat
  • Képesség csapatmunka irányítására
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SAP / OneMes / MS Office alkalmazások ismerete
  • Analitikai képesség

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyamatos Fejlesztési szemlélet ismerete, alkalmazása (KAIZEN)
  • ISO 9001:2015 szabványcsalád módszertani ismerete

Munkarend:

  • általános irodai munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva.