Mert siker csak együttműködésből születhet.

Központi részlegünk, a Zentrale Technik, mint a STRABAG konszern belső, műszaki háttérirodája, világszerte az igényekhez szabott, műszaki megoldásokról gondoskodik. Szolgáltatásaink magában foglalják a tervezést és a műszaki tanácsadást a mély- és alagútépítés, a szerkezetépítés, a kulcsrakész építés és az építési menedzsment területein. Szerkezetépítés, geotechnika, ill. közlekedésépítés területeken tevékenykedő Budapesten működő műszaki irodánk számára keresünk releváns szakmai tapasztalattal rendelkező építőmérnököt szerkezettervező szakterületre.

ÉPÍTŐMÉRNÖK (SZERKEZETTERVEZÉS)

(Job-ID: req28537)

Feladatok:

  • magas-, mély- és hídépítési szerkezetek statikai és geotechnikai vizsgálata és tervezése bel- és külföldön, az előkészítő, az ajánlati és a kivitelezési fázisban egyaránt
  • vállalkozási részleg műszaki támogatása az ajánlatok készítésében és a kivitelezés tervezésében, valamint egyedi műszaki javaslatok kidolgozása
  • tervezés, műszaki tanácsadás és az operatív területekkel való szoros együttműködés a kivitelezési projekten során
  • komplex végeselemes statikai modellek készítése
  • BIM modellek koordinálása
  • kivitelezési projektek tervkoordinációjában való szoros közreműködés.

Elvárások:

  • építőmérnöki végzettség, szerkezetépítés szerzett ismeretekkel (Szerkezettervezés magas-, mély- ill. hídépítésben)
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • német vagy angol nyelv társalgási szintű (középfok) ismerete feltétel
  • MS-Office, FEM- és CAD programok ismerete
  • utazási hajlandóság bel- és külföldön egyaránt
  • átlagon felüli elhivatottság, önálló munkavégzésre való képesség
  • konstruktív, teamorientált együttműködésre való képesség, nyitottság különböző munkakultúrákban történő munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Műszakilag komplex, izgalmas, kíhívással teli projekteken való részvétel
  • Önálló, változatos feladatkör: statikai számítások, tervezés, műszaki tanácsadás, műszaki állásfoglalás, projektkoordináció, helyszíni szakértői feladatok
  • Fiatalos, modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Tanulási lehetőség belső- és kűlső továbbképzéseken keresztül

STRABAG ÉPÍTŐ KFT
Miskei Anita
Budapest, Gábor Dénes u. 2. (Infopark D épület)
1117 Budapest
+36 1 358-5417
strabag.com