PURECO Kft

Munkatársat keresünk:

Építőmérnök (Közműtervezés)

A budapesti székhelyű Pureco Kft, nemzetközi szinten is aktív közműtervező, szakkivitelező cég keres olyan tapasztalt építőmérnököt, aki számára vonzó a változatos projektekben való részvétel, kreatív mérnöki munka, a hazai és nemzetközi beruházási projektekben szerzett tapasztalat, és megfelel az általunk támasztott követelményeknek.

Feladatok:

  • ivóvíz-, és szennyvíztisztító létesítmények tervezésében történő részvétel,
  • önálló tervezői projektvezetés
  • tanulmánytervek, engedélyezési dokumentációk, szakági kiviteli tervek elkészítése, belföldi és külföldi környezetvédelmi beruházásokban egyaránt
  • engedélyezési eljárások kezelése, bonyolítása
  • megrendelői-, alvállalkozói kapcsolattartás, a szükséges egyeztetések lebonyolítása

Elvárások:

  • építőmérnöki végzettség
  • víz- és szennyvíztisztítás létesítményeinek tervezése terén szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • alapvető számítástechnikai ismeretek erős felhasználói szinten
  • AutoCAD szoftver készségszintű használata,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés egy csapat tagjaként
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol és magyar nyelvek tárgyalóképes ismerete

Előnyt jelent:

  • a Civil 3D szoftver ismerete, használata
  • precizitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • egyéb tervezői szoftver felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs és prezentációs készség
  • csapatjátékos személyiség
  • gyakorlatias beállítottság

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • jól felépített és jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • külföldi (Európán kívül is) projektekben való részvétel lehetősége,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások
  • rugalmas munkavégzés, home office lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.