Több évtizedes múltra visszatekintő, Budapesti székhelyű (XIX. kerület) mérnökiroda keres

Építőmérnök kollégát út és/vízi közmű – tervezőmérnök

munkakörbe.

FELADATOK:

  • Út, vízi közművek tervezése,
  • Tanulmánytervek minőségi elkészítése,
  • Engedélyezési tervdokumentációk összeállítása,
  • Kiviteli tervek pontos, részletes elkészítése,
  • Altervezőkkel és hatóságokkal való önálló egyeztetés a folyamatos munka érdekében,
  • Építőmérnök munkatársi feladatok elvégzése a vezetőtervező irányítása mellett.

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi diploma,
  • AUTOCAD Civil 3D tervezőprogram ismerete és használata,
  • Jó szervezőkészség, kreativitás, önálló munkavégzés,
  • Angol nyelvtudás nem feltétel, de előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Egy nagy múltú, sikeres cég stabil háttere,
  • Nagy projektekben való részvétel,
  • Professzionális munkakörülmények,
  • Több éves tapasztalattal rendelkező kollégák segítő közreműködése,
  • Barátságos, családbarát légkör,
  • Versenyképes fizetés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIX. kerüelt

Kérjük a fizetési igényeket (nettó) az önéletrajzon vagy jelentkezésen feltüntetni szíveskedjenek!

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombon keresztül.