HSMK KFT

Cégünk a HSMK Kft. tavaly a SHINHEUNG SEC EU Kft. részére épített gyárat Monoron.

Építőmérnök

Feladatok, munkák:

  • Koreai gyárak ipari létesítmények kivitelezésében való részvétel az eljövendő 10 évben.
  • Közvetlenül a koreai megbízó alatt a koreai építőmérnökkel való munka.

Hasznos információk:

  • Elkezdtük a következő csarnok alapozását és még további 4 csarnok építése van a tervben.
  • További koreai cégek kérték fel cégünket gyárcsarnokok építésére Budapest környékén.
  • A cégünk ügyvezetője koreai építőmérnök aki egyszemélyben nem tud két helyszínen felelőssen dolgozni ezért keresünk olyan angolul középfokon beszélő személyt aki reggel 7-től délután 4-5 ig felelőssen vezetné az építkezést természetesen napi szinten megbeszélve egyeztetve mindent vele.
  • Minden más részletkérdés.

Amit kínálunk:

  • Kérjük küldje el az elvárásait angolul. Mi rugalmasak vagyunk amennyiben megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

1.000.000 Ft

Munkavégzés helye:

2200 Monor

Kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el angolul önéletrajzát is.