BECK AND PARTNERS Kft.

Építőmérnök

Ügyfelünk részvénytársaságként működő környezetvédelmi mérnökiroda, 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

ÉPÍTŐMÉRNÖK (PROJEKTMÉRNÖK)

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, ártükör készítése,
  • Helyszíni vizsgálatok megvalósítása, eljárások elemzése, adatok értékelése,
  • Kommunikáció, külső és belső kapcsolattartás,
  • Kivitelezési ütemtervek készítése és betartatása,
  • A felelős műszaki vezetők és műszaki ellenőrök munkájának támogatása,
  • beszerzések előkészítése, kisebb értékű beszerzés önálló intézése,
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése,
  • Az alvállalkozók munkájának ellenőrzése és koordinációja,
  • Átadási dokumentációk összeállítása,
  • Műszaki adminisztráció,
  • Anyagmegrendelések bonyolítása,
  • Projektben résztvevők munkájának segítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnöki végzettség,
  • Legalább 3 év építőiparban előkészítő mérnökként szerzett szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amit kínálunk:

  • Családias, fiatalos csapat, modern, felszerelt iroda, stabil munkahely várja az új munkatársat!

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.