Stabil háttérrel, országos hálózattal rendelkező WPC (wood-plastic composite) termékeket gyártó cég forgalmazójaként, nyíregyházi, újonnan induló üzletünkbe építőipari üzletvezető kollégát keresünk.

Építőipari üzletvezető

Feladatok:

  • az üzlet zavartalan működésében való részvétel, szervezés, irányítás
  • igényfelmérés, tanácsadás, vásárlók gyors és pontos kiszolgálása
  • árajánlatok készítése, megrendelések kezelése
  • üzlet napiszintű feladatainak az ellátása: számlaírás, raktárkezelés, árumozgatás, pénztárkezelés
  • központtal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi és ügyfélcentrikus szemléletmód
  • nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség
  • teljesítmény orientált szemlélet
  • pontosság és felelősség tudat
  • megbízhatóság
  • felhasználói szintű számítógépes gyakorlat

Előnyök:

  • kereskedelmi egységben szerzett üzletvezetői tapasztalat
  • kereskedelemben, építőiparban vagy hasonló területen szerzett munka tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • teljesítményorientált bérezés
  • kiszámítható munkavégzés
  • nyugodt légkör
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Üzlet-, Boltvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza