Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Visimpex-Hungary Kft.

Magyarország egyik legjelentősebb rögzítéstechnikai nagykereskedése és napelemes tartószerkezetek forgalmazója

Építőipari szakreferens

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

    - a vállalat által forgalmazott napelemes tartószekezet értékesítése

    - új napelemes kivitelezők meglátogatása

    - meglévő partnerekkel való kapcsolattartás

    - helyszíni felmérés, tervezés

    - rögzítéstechnikai szaktanácsadás az építőiparban

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - legalább építőipari szakközépiskolában szerzett érettségi bizonyítvány

    - építőipari kivitelezésben szerzett min 2 év szakmai tapasztalat

    - B kategóriás járművezetői engedély

    - építőipari tervezőprogramok alapszintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - budapesti vagy győri lakhely

    - felsőfokú építőipari végzettség

    - értékesítésben szerzett tapasztalat

    - rögzítéstechnikai termékek haladó szintű ismerete

Amit kínálunk:

    - munkavégzés fiatal, dinamikus csapatban

    - vállalati autó, amely magáncélra is használható, laptop, telefon

    - teljesítményfüggő versenyképes jövedelem

    - kafetéria

    - továbbképzéseken, csapatépítéseken való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,céges autó,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek

- szakmai önéletrajz

- referenciák megjelölése

- nettó bérigény megnevezése

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Építőipari szakreferens
  • Rövid pozíció név: építőipari szakreferens
  • Hirdető cég: Visimpex-Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: - a vállalat által forgalmazott napelemes tartószekezet értékesítése - új napelemes kivitelezők meglátogatása - meglévő partnerekkel való kapcsolattartás - helyszíni felmérés, tervezés - rögzítéstechnikai szaktanácsadás az építőiparban
  • Elvárások: - legalább építőipari szakközépiskolában szerzett érettségi bizonyítvány - építőipari kivitelezésben szerzett min 2 év szakmai tapasztalat - B kategóriás járművezetői engedély - építőipari tervezőprogramok alapszintű ismerete
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér céges autó mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-07-04
Állás, munka még: Visimpex-Hungary Kft.>