AndreasAgro Skandináv Zrt.

Építőipari szakmunkás (Dánia)

Az AndreasAgro Skandináv Zrt. több, mint 10 éve sikeres résztvevője az európai munkaerő piacnak. Megfelelő tapasztalattal és angol nyelvtudással rendelkező munkavállalóknak kínálunk munkalehetőséget Dániában és Németországban.

Főbb feladatok, munkák:

Építőipari szakmunkásokat keresünk
építkezési- felújítási munkákhoz Dániába
Dán építőipari és mezőgazdasági ügyfeleink részére keresünk házak, nyaralók, istállók felújítására, bővítésére, építésére, bontására munkaerőt rövid (1-6 hónap) vagy akár hosszabb távra (6-12 hónap) is.
Olyan jelentkezőket várunk, akik rendelkeznek ács, asztalos, kőműves, burkoló vagy festő tapasztalattal.
Szakirányú végzettség nem feltétel! Önálló munkavégzés szükséges.
A szállás és a rezsi ingyenesen biztosított, közvetítői díjunk nincs. A bérezés kiemelkedő, a tapasztalattól, illetve a munka fajtájától függ. A munkavégzés dán bejelentéssel történik és a munkavállalók biztosítottak a dán egészségügyi rendszerben. A kiutazás megszervezésében segítünk.
Alapszintű angol nyelvtudás minden jelentkezőnek feltétel.
Interjú lehetőség skype-on, messengeren, vagy akár telefonon is. A külföldi munkavállalás és a kiutazás a járványügyi helyzetben is lehetséges!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások:
- Építőiparban szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
- Alapfokú angol nyelvtudás
- EU állampolgárság
- Kitartás, szorgalom
- Jó fizikum, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny, de nem feltétel:
- Építőipari területen szakunkás végzettség – pl. kőműves, ács, festő
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Dániában bejelentett munkaviszony
- Ingyenes szállás és rezsi
- Utazás megszervezése
- 24 órás telefonos ügyelet munkavállalóink részére

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dánia

A jelentkezés gombra kattintva feltöltheti és elküldheti nekünk önéletrajzát, kollégáink keresni fogják Önt!