GREATEC Építőipari Kft.
  • Cégünk fő profilja befektetői igényekre alapozó ingatlanfejlesztés, értékesítés, építőipari

    kivitelezés, ingatlankezelés.

    Célunk minőségi építőipari szolgáltatások és gyors munkavégzés megvalósítása. E cél megvalósításához keresünk építőipari projektvezető munkatársat.

  • Építőipari Projektvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Felújítási és kivitelezési projektek teljeskörű felügyelete
        • projektek időbeli és pénzügyi ütemezése;
        • erőforrásszükségletek meghatározása;
        • szerződéses határidők betartása és betartatása;
        • a szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése;
        • előzetesen tervezett költségek tartása;
        • teljesítésigazolások elkészítése;
        • árak ellenőrzése, versenyeztetése
      • Az alvállalkozók napi munkájának ellenőrzése, kontrollja;
        • a művezetők közvetlen szakmai támogatása, irányítása;
        • naprakész adminisztráció vezetése;
        • alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés;
        • alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásainak kiállítása;
      • Kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal;
      • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkban

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Releváns területen szerzett felsőfokú végzettség
      • Generálkivitelezésben szerzett 3-5+ éves tapasztalat
      • Agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
      • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, megbízhatóság, terhelhetőség
      • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
      • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word, MS Project), vállalatirányítási rendszer ismerete előny
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Van érvényes felelős műszaki vezetői határozat;
      • Van építőmérnök, vagy építészmérnök végzettség/igazolható tanulmányok;
      • Angol szakmai nyelv

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú munkalehetőséget egy tőkeerős és folyamatosan fejlődő vállalatnál;
      • Versenyképes fizetést biztosítunk;
      • Szerteágazó munka- és megrendelői körrel rendelkezünk;
      • Szerteágazó feladatokat, karrierépítési lehetőséget nyújtunk;
      • Lendületes, nemzetközi, vidám csapat vagyunk;
      • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében;

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1136 Budapest, Tátra utca 1.

    Pályázat fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel.

    A motivációs levélben a következőkre várunk választ:

    • Milyen eredményekre legbüszkébb a szakmai pályafutásából?
    • Mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
    • Miért szeretne váltani?
    • Nettó jövedelemigény

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.