BECK AND PARTNERS Kft.

Építőipari projektkoordinátor

Ügyfelünk több, mint 20 éves háttérrel rendelkező, prémium minőségű beltéri ajtók, ajtórendszerek kereskedelmével és beépítésével foglalkozó vállalat.

Csapatuk bővítése miatt keresünk számukra

PROJEKTKOORDINÁTOR (építőipari terület)
kollégát, aki a projektek megalapozásával fog foglalkozni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki árajánlatok, specifikációk összeállítása, készítése (műszaki specifikációk, tervrajz alapján méretezések, vasalatok, darabszám meghatározása)
  • Árajánlatok küldése, utánkövetése
  • Műszaki egyeztetések
  • Projektek nyomonkövetése, figyelemmel kísérése elejétől a végéig
  • Dokumentációk aktualizálása
  • Műszaki egyeztetéseken való részvétel, kapcsolattartás az ügyféllel
  • Kivitelező csapattal folyamatos kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú építészmérnök/építőmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat építőipari projekt előkészítésben, támogatásban
  • Építőipari tervrajz olvasás ismeretek
  • Magas excel ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari középfokú/ felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos projektek
  • Családias munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.