A B+N Referencia Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, legyen szó műszaki, emberi erőforrást érintő vagy beszerzési, logisztikai területekről. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.
Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

PROJEKT MENEDZSER

Feladatok:

  • építőipari (zömében iroda épületek felújítása, beruházások) projektek szervezése
  • alvállalkozók toborzása, versenyeztetése
  • ajánlatok elbírálása
  • szerződések előkészítése
  • operatív projekt irányítás, kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelőkkel
  • projekt folyamatos monitoringozása, státuszjelentések készítése
  • alvállalkozói szerződések betartatása
  • műszaki ütemtervek készítése, betartatása
  • pénzügyi ütemtervek készítése, CASH FLOW jelentésekhez adatok szolgáltatása, költségelemzés

Elvárások:

  • műszaki végzettség (építész, építő, épületgépész, épületvillamos mérnök, technikus)
  • min. 5 év építőipari kivitelezés operatív irányítása terén szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (office)
  • TERC költségvetés készítő program felhasználó szintű ismerete
  • precizitás, agilitás, rugalmasság, kiemelkedő probléma megoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • nem igényel idegen nyelv ismeretet

Előny:

  • műszaki ellenőri jogosultság

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (cafeteria, mobiltelefon, PC)
  • változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatok
  • nagy volumenű beruházásokban való részvétel
  • multinacionális környezet, mégis jó hangulatú, családias légkör
  • azonnali kezdési lehetőség
  • kulcsos gépjármű használat

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapesti központ, projektek az ország egész területén

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével.