AHOMLOKZAT Kft.

ÉPÍTŐIPARI MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

pozícióba

keres homlokzatok, műemlékek, műemlék jellegű épületek komplett felújításával foglalkozó, Budapest XVIII. kerületi építőipari cég munkatársat.

Feladatok:

  • Vevői ajánlatkérésekre vonatkozó ajánlati csomagok összeállítása
  • Szállítói, alvállalkozói ajánlatok bekérése, rendelések ügyintézése
  • Építési projektek dokumentációjának kezelése
  • Projektvezetők és építésvezetők adminisztratív háttértámogatása

Szakmai elvárásaink:

  • Építőipari ismeretek , középfokú építőipari képesítés

    Releváns munkatapasztalat nem elvárás

  • Magabiztos számítógép kezelői ismeretek, MS Word és Excel felhasználói szintű ismerete

Személyes készségek, képességek:

  • Önálló, pontos, precíz, körültekintő munkavégzés, jó kommunikációs képesség,
  • Felelősségteljes, szorgalmas munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Színvonalas, munkakörülmények
  • Dinamikus, támogató csapat, jó hangulatú munkahely
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség, hosszútávú karrierlehetőség

Állás részletei:

  • Szerződés típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidő
  • Béren kívüli juttatások: mobiltelefon, laptop, közlekedési hozzájárulás
  • Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.