Prohumán 2004 Kft.
A Henkel Magyarország Kft. keres kis és nagykereskedelembe történő értékesítésre tapasztalt

Építőipari kereskedelmi képviselő

munkatársat Dél-Kelet Magyarország területére

Főbb feladatok, munkák:

  • Multinacionális megbízónk üzletpolitikájának és értékesítési stratégiájának képviselete viszonteladó kis és nagykereskedelmi területen
  • Potenciális vevőkör felkutatása
  • Közvetlen kapcsolattartás és értékesítési ösztönzés
  • Értékesítési potenciálok (POS) kihasználása rövid és hosszútávú stratégia alapján
  • Szaktanácsadások,árubemutatók,oktatások szervezése és lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Min 2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség, magas szintű problémamegoldó személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Dinamikus fellépés, vállalkozó szellem, eredmény és célorientált személyiség
  • Forgalom növelésében szerzett gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki, szakirányú tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Sikerorientált csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag (fix bérezés és bónuszok)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: Céges autó (saját használatra is), mobil telefon, laptop

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun, Csongrád, Békés, Jász-Nagykun-Szolnok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és a betöltendő pozíció feltüntetésével a jelentkezem gombra kattintva.