Társaságunk 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.
Ha fontos Neked, hogy munkaadód megbízható legyen, akkor várunk Szállítási osztályunk csapatába

Építőgép-kezelő

munkatársnak!

Feladataid lesznek:

  • talajfelület kialakítása
  • aknák és árkok kitermelési munkáinak elvégzése
  • rakodási és tereprendezési feladatokkal is megbízunk
  • kezeled a hidraulikus árokásó gépet

TE vagy az ideális jelölt, ha:

  • „B” és „C” kategóriás gépjárművezetői engedélyt szereztél
  • nehézgépkezelői szakképesítéssel rendelkezel (kék könyv megléte)
  • gépkezelő jogosítvánnyal rendelkezel (pl.: traktor alapú univerzális földmunkagépre (1111), gumikerekes kotróra (1212), hidraulikus rakodóra (4511))
  • hasonló területen már szereztél tapasztalatot

Amiért érdemes jelentkezned:

  • stabil, hosszútávú vállalati hátteret nyújtunk
  • munkádat korrekt, bejelentett bérezési csomaggal méltányoljuk
  • nyugdíjba beszámító jövedelmed lesz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • ha nem budapesti vagy, akkor kulturált munkásszállón lakhatsz
  • megbecsüljük munkavállalóinkat, mindenki fontos része sikereinknek
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket

Munkaszerződés típusa:

  • határozatlan idő

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Építő munka, Földmunka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Küldd el önéletrajzodat fizetési idényed megjelölésével MOST!